Kancelaria Radcy Prawnego
Tomasz Czerwiec

eng pl
0

W naszej ofercie posiadamy
m.in. :


Porady prawne
Zastępstwo procesowe
Obsługa prawna firm
Tworzenie projektów umów

Dobry radca prawny Warszawa? Zapraszamy!

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasza Czerwca pomaga Klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom różnego typu w rozwiązywaniu problemów i sporów prawnych. Stanowimy również ciało doradcze – troszczymy się o Państwa interesy, by zdewaluować przysłowie „mądry Polak po szkodzie”.

Radca prawny Łódź

Oferujemy usługi stałej i kompleksowej obsługi prawnej – profesjonalnie i sumiennie doradzamy i stanowimy ochronę prawną we wszystkich aspektach działania firm. Zajmujemy się zagadnieniami korporacyjnymi, podatkowymi, kontraktowymi, jak i pracowniczymi. Specjalizujemy się również w dochodzeniu należności. Nasza główna siedziba kancelarii znajduje się w Łodzi.

Radca prawny Warszawa

W związku z rozwojem firmy otworzyliśmy oddział kancelarii w Warszawie. Tu również świadczymy usługi prawne. Zapewniamy reprezentację przed organami administracji publicznej, sądami, a także zajmujemy się tworzeniem pełnej dokumentacji niezbędnej do podejmowania działań oraz spraw prawnych. Przygotowujemy pojedyncze dokumenty niezbędne w obrocie gospodarczym, jak i procedurach sądowych – pozwy, pisma procesowe, umowy, ugody, wnioski i tym podobne.

Dobry radca prawny – kancelaria Tomasza Czerwca

Podchodzimy indywidualnie do każdej sprawy, żadnej sprawy nie traktujemy w oczywisty sposób. Pod względem finansowym jesteśmy elastyczni. Nasze merytoryczne przygotowanie sprawia, że nasi Klienci czują się z nami bezpiecznie i pewnie. Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy zaoferować takie rozwiązania prawne, które będą nie tylko skuteczne, ale i odpowiadające potrzebom Klienta. Nasz zespół prawników i aplikantów pod kierunkiem radcy prawnego zapewnia rzetelną i pewną obsługę prawną.

0 Kancelaria Radcy Prawnego
Tomasz Czerwiec

ul. Narutowicza 69
woj. łódzkie
90-132, Łódź
tel/fax: 42 637 33 33
kom: 500 274 730
mail: kancelaria-prawna@tczerwiec.pl
Kancelaria Radcy Prawnego
Tomasz Czerwiec

ul. Wł. Pytlasińskiego 10/12 lok. 14
woj. mazowieckie
00-777, Warszawa
tel/fax: 22 622 35 72
kom: 509 536 150
mail: kancelaria-warszawa@tczerwiec.pl
Strony internetowe Łódź