Kancelaria Radcy Prawnego
Tomasz Czerwiec

eng pl
0

W naszej ofercie posiadamy
m.in. :


Porady prawne
Zastępstwo procesowe
Obsługa prawna firm
Tworzenie projektów umów

Zespół:

Tomasz Czerwiec - Radca Prawny

Ur. w 1978 r., absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, w latach 2003-2006 odbył aplikację sądową przy Sądzie Apelacyjnym w Łodzi zakończoną zdaniem egzaminu sędziowskiego. Od 2006 r. wpisany na listę radców prawnych i wykonujący zawód radcy prawnego. Specjalizuje się w prawie gospodarczym i administracyjnym. Posiada szerokie doświadczenie w dziedzinie prawa podatkowego zdobyte podczas wieloletniej pracy w organach administracji publicznej.

Katarzyna Sikorska - Radca Prawny

Wpisana na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi. Już w trakcie studiów zdobywała doświadczenie zawodowe podczas praktyk w dziale prawnym jednej z największych polskich firm odzieżowych. Bezpośrednio po złożeniu egzaminu na aplikację rozpoczęła współpracę z Kancelarią Radcy Prawnego. W orbicie jej zainteresowań znajduje się prawo cywilne, handlowe oraz prawo pracy. Zajmuje się również prowadzeniem spraw egzekucyjnych.

 Krzysztof Wasyluk - Radca Prawny

Wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. W latach 2007-2008 członek Centrum Edukacji Prawnej Uniwersytetu Szczecińskiego. Kilkuletnie doświadczenie zdobyte w renomowanej Kancelarii Prawnej w Warszawie. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, cywilnym. Posługuje się językiem angielskim.

Bożenna Czerwiec

Kierownik sekretariatu. Absolwentka Wydziału Ekonomiczno - Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Uzyskała tytuł magistra na kierunku ekonomii. Wieloletni pracownik organów administracji państwowej, zatrudniony na stanowiskach kierowniczych. Kierunkowe, wszechstronne wykształcenie i bogate doświadczenie zawodowe gwarantują profesjonalną obsługę klientów i dobrze zorganizowaną pracę kancelarii.

0 Kancelaria Radcy Prawnego
Tomasz Czerwiec

ul. Narutowicza 69
woj. łódzkie
90-132, Łódź
tel/fax: 42 637 33 33
kom: 500 274 730
mail: kancelaria-prawna@tczerwiec.pl
Kancelaria Radcy Prawnego
Tomasz Czerwiec

ul. Wł. Pytlasińskiego 10/12 lok. 14
woj. mazowieckie
00-777, Warszawa
tel/fax: 22 622 35 72
kom: 509 536 150
mail: kancelaria-warszawa@tczerwiec.pl
Strony internetowe Łódź